Jazz Anasayfa > Otomobil > Jazz

Jazz GENEL BAKIŞ
Ona Hayat Sığar
HAYATA ÇOK ŞEY SIĞDIRANLARIN VAZGEÇİLMEZ YOL ARKADAŞI

Sadece bir yerden bir yere gitmekle yetinmeyen, hayatına çok şey sığdıran ve dünyanın hızına ayak uyduranların bir yol arkadaşı var: Yeni Honda Jazz

Modern çizgileri, kompakt tasarımı, geniş iç hacmi ve hayatınızı kolaylaştıran birçok özelliğiyle yeni Jazz karşınızda. İçine sığdırdığımız tüm fikirlerle yeni Jazz, hayatınıza sığdırmak istediğiniz her şey için yola çıkmaya hazır.

KOMPAKT VE YETENEKLİ

Yeni Jazz’ın modern tasarımı, pratik ve çok yönlü fikirleri bir araya getiriyor. Geniş iç mekanıyla da, her detayda sizi şaşırtacak özelliklere sahip fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor.

SPOR ÇİZGİLERLE HEYECAN VEREN TARZ

Onun direksiyonuna geçin ve benzersiz bir deneyime hazır olun. İhtiyacınız olan her şeyi elinizin altında bulacaksınız ve kolay okunabilen göstergesi sayesinde tek bakışta her şeyi göreceksiniz. Yeni Jazz’ın kaliteli malzeme ve kumaş kullanılarak hazırlanan kokpiti, tasarımıyla heyecan uyandırıyor. Pratik ve fonksiyonel yapısıyla da her detayda sizi düşündüğünü hissettiriyor. Geniş iç hacmi ve akıllı saklama alanlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

HAYATINA ÇOK ŞEY SIĞDIRANLAR İÇİN SİHİRLİ KOLTUKLAR

Yeni Jazz, eğlenceli ve dinamik bir sürüş deneyiminin yanı sıra, hayatınızın hızına da uyum sağlıyor. Honda Jazz’a özel “Sihirli Koltuklar”ın oturma minderleri yukarı kalkıyor ve sırtlıkları öne doğru katlanıyor. Tamamen yere yatırılabilen arka koltuklar sayesinde tatile çıkarken yanınıza alacağınız bavullar da, hafta sonu arkadaşlarınızla gideceğiniz piknik için gereken tüm malzemeler de yeni Jazz’ın içine rahatça sığıyor.

HER ŞEYE YER VAR

Kalabalık bir şehirde kompakt, pratik ve çevik bir otomobile sahip olmak sayısız avantajı da yanında getirir. Kusursuz bir sürüş deneyiminin yanı sıra her köşede gizlenmiş bölmeler ve akıllı depolama çözümleriyle sınıfının ötesinde bir iç hacim yeni Jazz’da sizi bekliyor. Tüm ihtiyaçlarınızı sığdırabileceğiniz akıllıca tasarlanmış 1.314 litrelik* geniş bagajıyla yeni Jazz’da, arka koltuklarının da katlanmasıyla birlikte aylık market alışverişinizden çocuklarınızın bisikletlerine kadar her şeye yer var.

TEK DOKUNUŞLA HAYATA BAĞLANIN

 

7" dokunmatik renkli ekrana sahip bilgi ve eğlence sistemi Honda CONNECT* sayesinde yeni Jazz'da en sevdiğiniz şarkılara ve arkadaşlarınıza tek dokunuşla bağlanacaksınız.

 

ÇOK AÇILI GERİ GÖRÜŞ KAMERASI**

Geri vitese geçildiği anda kış bakışı da dahil olmak üzere geniş açılı görüntü seçenekleriyle geri görüş kamerası devreye giriyor ve 7" büyüklüğündeki ekrana yansıyor. Artık otomobilinizi park etmek hiç olmadığı kadar kolay.

 

GARMIN NAVIGASYON**

Garmin PhotoReal™, yoldayken karşılaşacağınız kavşağı bir fotoğrafla ekrana getiriyor ve döneceğiniz yönü okla işaretleyerek güvenli bir yönlendirme yapıyor. Sistem ayrıca alternatif rotalar, güncel trafik uyarıları, hız limit göstergeleri, 3 boyutlu bina ve arazi gösterme özelliklerini içeriyor.

 

AHA*

Aha™ uygulaması internet radyosu, Facebook ve Twitter erişimine izin verirken bunun yanında size restoran ve otel bulma gibi imkanlar da sunuyor.

 

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ANA EKRAN**

En sevdiğiniz fotoğrafı duvar kağıdı olarak yükleip Honda CONNECT'i kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca ana ekranı da tarzınıza uygun seçimler yaparak size özel hale getirebilirsiniz.

 

*Honda CONNECT sadece Elegance ve Dynamic donanım seviyelerinde sunuluyor. Aha&trade uygulaması (internet radyosu dahil) ve internet tarayıcısı gibi bağlanabilirlik özellikleri Wi-Fi veya Mobil Wi-Fi rouyer bağlantısı gerektirmektedir. Honda CONNECT uygulamalarının kullanımından kaynaklı veri veya roaming ücreti oluşabilir. Cep telefonunuzun abonelik paketini kontrol etmenizi öneriririz. İnternet tarayıcısı özelliği sadece araç durduğundan kullanılabilir.** Bütün bu özelliklerin hangi donanım paketlerinde mevcut olduğunu öğrenmek için donanım özelliklerinin berlitildiği 45-49 sayfalarına bakabilirsiniz. Fotoğrafta gösterilen versiyon Jazz 1.3 I-VTEC Elegance

 

 

 

 

 

RENKLER